Мрія про президента – передвиборче звернення

  Політика

Передвиборче звернення кандидата в президенти України (президент моєї мрії…)

Передвиборче звернення кандидата в президенти України так як я це бачу, тобто що мав би виголосити президент моєї мрії.

“Дорогі співвітчизники! Якщо Ви оберете мене в Президенти України я обіцяю Вам наступне:

  1. Я допоможу українцям змінитися на краще – стати сильнішими та розумнішими. Сила нам потрібна для того, щоб протистояти нашим ворогам та нашим слабкостям. Розумними ми маємо бути для того, щоб краще розуміти хто наші вороги і в чому наша слабкість.

З мого боку ВСЕ. Від Вас мені потрібна допомога у наступному:

  1. Для створення ефективної команди мені потрібна допомога та підтримка широкого кола людей з різних сфер нашого життя. Для цього я прошу Вас обрати серед своїх друзів та колег гідних та освічених (для цього буде створено спеціальний сайт, сервер буде розміщено за кордоном, адміністраторами цього сайту будуть неупереджені анонімні іноземці). Таким чином буде сформоване коло гідних громадян, серед яких за професійною ознакою будуть сформовані групи, які будуть осмислювати, формулювати та втілювати разом зі мною та Вами в життя необхідні нашій країні зміни. На моє глибоке переконання доленосні рішення цілої країни мають приймати насправді ОБРАНІ громадяни, яких обиратимуть лише ГІДНІ, тобто найкращі з нас.
  2. Друзі, якщо протягом мого президенства я важко захворію, потраплю в будь-яку катастрофу чи просто з незрозумілої причини помру – будь-ласка, оберіть гідного наступника. І при потребі подбайте про мою сім’ю.
  3. Дякую.”