Хто у нас приймає участь у виборчому процесі і що з цього виходить…

  Політика

Хто у нас приймає участь у виборчому процесі і що з цього виходить…

Хто у нас приймає участь у виборчому процесі? Зараз політиків у нас обирають всі, хто має право голосу. Тобто на одного більш-менш освіченого виборця середніх років припадає 2 недовчених з купленими дипломами, 2 без вищої освіти (вибачте на слові – темні і затуркані), 1 корупціонер (який голосує за ту силу, яка за певний процент прикриватиме його і надалі), 1 наївний студент і 3 вже не дуже адекватних пенсіонери.

Старі люди в ідеалі мають жити в достатку (якщо протягом життя вони були працьовиті і розумні, то так і буде) і за межами активного політичного процесу. В процесі старіння людина все менше бажає змін, все більше живе минулим, а частенько, нажаль, “повертається в дитинство”.
Тобто право голосу слід гарно так і толерантно обмінювати на заслужені чи ні соціальні блага (хочете надбавку до пенсії – пишете письмову відмову від права голосу).

Для недовчених треба влаштовувати такі собі курси, дискусійні клуби із здаванням іспиту. Здав іспит – отримуєш посвідчення виборця.

В ідеалі всі виборці мають бути ОСВІЧЕНІ і обирати серед себе самих ГІДНИХ. А ці в свою чергу мають обирати ОБРАНИХ. Особливо це стосується випадків, коли мають прийматися важливі рішення в галузі, в якій не розуміється більшість населення (макроекономіка, стратегічне економічне планування, медицина і т.д.). Чому, коли почне “здавати” ваше здоров’я, ви шукаєте толкового і досвідченого лікаря, а не влаштовуєте дискусійний клуб у дворі і не даєте себе оперувати першому зустрічному?..

Люди, зробіть просту соціальну мережу, в якій ми зможемо ставити один одному плюси і мінуси за освіченість, моральність та інші якості, необхідні громадському діячеві. По-перше, зазвичай ми значно кращої думки про себе, а ніж є насправді і реальна думка про нас наших 100 знайомих може бути хорошим стимулом працювати над собою. По-друге, якщо запрацює по-перше, заставити всіх політичних діячів, чиновників і службовців зареєструватися в цій системі питання часу. Якщо ця система хоча б частково працюватиме, в політиці не буде таких збоченців, як зараз…