Category : Політика

Хто у нас приймає участь у виборчому процесі і що з цього виходить… Хто у нас приймає участь у виборчому процесі? Зараз політиків у нас обирають всі, хто має право голосу. Тобто на одного більш-менш освіченого виборця середніх років припадає 2 недовчених з купленими дипломами, 2 без вищої освіти (вибачте на слові – темні і ..

Read more

Політична система в Україні – все купується та продається. Що не купується – знищується… Політична система в Україні – все купується та продається. Що не купується – знищується… Теперішня політична система в Україні – це повністю продажна система, де все купується (голоси виборців, місце в партії, голоси депутатів у радах всіх рівнів при голосуванні за ..

Read more

Передвиборче звернення кандидата в президенти України (президент моєї мрії…) Передвиборче звернення кандидата в президенти України так як я це бачу, тобто що мав би виголосити президент моєї мрії. “Дорогі співвітчизники! Якщо Ви оберете мене в Президенти України я обіцяю Вам наступне: Я допоможу українцям змінитися на краще – стати сильнішими та розумнішими. Сила нам потрібна ..

Read more

Політика, як загальнонаціональний обман (стаття ще не закінчена, небайдужі можуть допомогти коментарями внизу) Політична система виборів в Україні швидше нагадує політичний загальнонаціональний обман аніж цивілізований процес… В цьому процесі, на жаль, активними сторонами є як політики, так і виборці (не роблять нічого щоб захистити себе від обману). Мої аргументи на підтвердження: зазвичай політики у своїй ..

Read more