Розділ: Політика

Окремі політичні аспекти життя нашої країни та окремих людей.

Зараз політиків у нас обирають всі, хто має право голосу. Тобто на одного освіченого виборця середніх років припадає 2 недовчених з купленими дипломами, 2 взагалі темні і затуркані, 1 корупціонер (який голосує за ту силу, яка за певний процент прикриватиме його і надалі), 1 наївний студент і 3 вже не дуже адекватних пенсіонери. Старі люди в ..

Read more

Теперішня політична система в Україні – це повністю продажна система, де все купується (голоси виборців, місце в партії, голосів депутатів у радах всіх рівнів при голосуванні за те чи інше рішення і т.д.) Всіх людей, що хотіли щось змінити, система випхала на узбіччя або вбила. Тобто ВСІ діючі персонажі не збираються нічого змінювати, бо вони ..

Read more

Передвиборче звернення кандидата в президенти України (президент моєї мрії…) Дорогі співвітчизники! Якщо Ви оберете мене в Президенти України я обіцяю Вам наступне: Я допоможу українцям змінитися на краще – стати сильнішими та розумнішими. Сила нам потрібна для того, щоб протистояти нашим ворогам та нашим слабкостям. Розумними ми маємо бути для того, щоб краще розуміти хто ..

Read more

Політика, як загальнонаціональний обман (стаття ще не закінчена, небайдужі можуть допомогти коментарями внизу) Політична система виборів в Україні швидше нагадує загально-національний обман * аніж цивілізований процес… В цьому процесі, на жаль, активними сторонами є як політики, так і виборці (не роблять нічого щоб захистити себе від обману). Мої аргументи: – зазвичай політики у своїй передвиборчій ..

Read more