OK-60 правила розумного водіння автомобілем

  Економіка, Суспільство Коментарів немає

OK-60 – правила розумного водіння автомобілем!

(стаття ще не закінчена, небайдужі можуть допомогти коментарями внизу)

Хто з наших водіїв виїжджав на авто за кордон – помічають разючу відмінність в стилі водіння між нашими водіями та іноземцями. Наші водії у порівнянні із європейськими (особливо це стосується забезпечених і цивілізованих країн, для мене це Німеччина) виглядають просто ДУЖЕ НЕЦИВІЛІЗОВАНО… Дана проблема є лише частиною загальної проблеми українців, які в широкому розумінні хочуть “жити в цивілізованій Україні” (у вузькому розумінні кожного громадянина це насамперед коли “всі довкола дотримуються законів”), але не бажають вже сьогодні поводитись цивілізовано самі (тобто почати будувати цивілізовану Україну з себе, почавши дотримуватись усіх законів, правил і моральних засад). Але тема даної статті – розумне водіння, тому давайте спробуємо віднайти ті переваги, які воно дає.

Що я маю на увазі під розумним водінням? Це насамперед:

– водіння із дотриманням усіх правил дорожнього руху, що необхідно для побудови цивілізованої України (з кожним днем дорожній рух займає все більшу частину нашого життя і все більша частина населення України стає його учасниками) та зменшення аварійності на дорогах;

– економний стиль водіння, який знижує споживання пального, тобто дозволяє заощадити кошти (див. п 3.1 правил особистого економічного процвітання) та зберегти наше з Вами здоров’я (вже сьогодні ми ж дихаємо повітрям, п’ємо воду та їмо продукти в яких є залишок продуктів згоряння пального ДВЗ) та наше довкілля як запорука економічного процвітання України завтра (з кожним десятиліттям попит/ціни на продукти харчування буде зростати, особливо це стосуватиметься екологічно чистих та органічних продуктів). В статті за посиланням спробуємо описати чіткі правила економного стилю водіння.

Цей проект на даному етапі лише ідея, тому прошу Вас цю ідею поширювати та обговорювати. Наступним кроком популяризації розумного водіння я бачу створення логотипу та наклейки на авто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *