Правила особистого економічного процвітання

  Економіка Коментарів немає

Правила особистого економічного процвітання

Давайте спробуємо сформулювати прості і зрозумілі правила особистого економічного процвітання (якщо я щось випустив з уваги – пишіть коментарі внизу). Тобто, правила, які дозволить всім нам вибудувати фінансовий достаток, і перестати хвилюватися про майбутнє (або хвилюватися менше…):

Перш ніж читати правила раджу ознайомитися із дуже важливою приміткою внизу.

Отже, правила особистого економічного процвітання:

1. Витрати мають бути меншими, ніж прибутки.

Якщо це не так, активно займіться п. 2 та 3.

2. Збільшуйте прибутки.

2.1 Серед усієї роботи, яку Ви виконуєте, намагайтеся приділяти більше часу (час – це єдиний ресурс, якого ми маємо вдосталь і який завжди можна вкласти в ту чи іншу справу, звісно якщо є належний стимул) тим професійним навичкам, які дозволять отримувати більшу заробітню плату в майбутньому.

2.2. Якщо професійний ріст не дозволить збільшити прибутки – подумайте про додатковий заробіток, заробіток у позаурочний час.

3. Зменшуйте витрати.

3.1 Проаналізуйте свої витрати. Спробуйте зменшити споживання чи відшукати дешевшу альтернативу речам необхідним і відмовитися від непотрібних речей взагалі.

3.2 Витрачайте частину грошей на те, що дозволить збільшити прибутки у майбутньому.

3.3 Витрачайте частину грошей на те, що дозволить зменшити витрати у майбутньому.

3.4 Не забувайте, що при купівлі українських товарів Ви стимулюєте українську економіку, оплачуєте роботу виробничникам безпосередньо та бюджетникам через податки, які сплачує товаровиробник до бюджету. Тобто, сприяючи кращому наповненню бюджету, Ви зможете розраховувати хоча б на невелике покращення кількості чи якості “бюджетних щедрот”, якими користуєтеся. Що, в свою чергу, може зменшити Ваші витрати. (приклад: кращі дороги – менші витрати на бензин та техніне обслуговування Вашого автомобіля і т.д.)

* Важлива примітка – правила особистого економічного процвітання працюють тільки за умови їх методичного і тривалого дотримання. Багаторазове перечитування, надсилання 10 друзям, дитячі лайки в соц-мережах, друкування і прикріплення на холодильник НЕ ДОПОМОЖЕ…

Ключові слова: , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *