Розділ: Економіка

Окремі аспекти економічного життя нашої країни та окремих людей.

Про маленькі пенсії і недалеких людей Чому пенсії завжди будуть замалі? Тому що протягом всього життя, коли працездатна людина працює, вона заробляє і витрачає в 5 – 10 разів більше грошей, а ніж отримує в цей же час пенсіонер. Вийшовши на пенсію, в людини різко зменшуються доходи, а не апетити. А приводити свої бажання у ..

Read more

Особисте економічне процвітання – правила (якщо я щось випустив з уваги – пишіть коментарі внизу): Спробуємо стисло сформулювати правила, дотримання яких реально здатне забезпечити особисте економічне процвітання, дозволить всім нам вибудувати фінансовий достаток і перестати хвилюватися про майбутнє (або хвилюватися менше 😉 ). Перш ніж читати правила раджу ознайомитися із важливою приміткою внизу. 1. Витрати ..

Read more

OK-60 – правила розумного водіння автомобілем! (стаття ще не закінчена, небайдужі можуть допомогти коментарями внизу) Хто з наших водіїв виїжджав на авто за кордон – помічають разючу відмінність в стилі водіння між нашими водіями та іноземцями. Наші водії у порівнянні із європейськими (особливо це стосується забезпечених і цивілізованих країн, для мене це Німеччина) виглядають просто ..

Read more